UAB „Vilokta“

KEBAB inn Vyr. Pardavėjas-kebabų kepėjas

Nuo 650 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Vilokta“

Darbo pobūdis

Siekdami tobulinti ir vystyti KEBAB inn prekės ženklą, ieškome ambicingo KEBAB inn Vyr.pardavėjo-kebabų kepėjo.

Būsite atsakingas už:
  • kebabų ir kt. KEBAB inn greito maisto gamyba;
  • klientų aptarnavimas;
  • degalinės prekių bei paslaugų pardavimas / švaros ir tvarkos palaikymas / darbas kasos aparatu / pagalba kitiems komandos nariams
  • komunikaciją su tiekėjais ir klientais;
  • aptarnavimo ir kitų įmonės standartų veikimo užtikrinimą;
  • padalinio pardavimų tikslų pasiekimą;
  • prekių ir paslaugų padalinyje asortimento valdymą;
  • inventorizacijų vykdymą.

Reikalavimai

  • turėti sėkmingos patirties maitinimo versle;
  • gebėti išmanyti viešojo maitinimo įstatymus/reikalavimus;
  • gebėti vienu metu atlikti keletą užduočių;
  • atsakingas, pozityvus ir ambicingas, visada siekiantis aukščiausių rezultatų;
  • kūrybingas ir energingas;
  • turi turėti vairuotojo pažymėjimą, automobilį.

Siūlome

  • nemonotoniškas, iššūkiais pripildytas darbo dienas;
  • asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • darbuotojams taikomas nuolaidas ir naudų paketą;
  • visada laiku mokamą konkurencingą atlyginimą ir visas socialines garantijas;
  • papildomus priedus už įvykdytus pardavimų planus;
  • pamaininį darbo grafiką, galimybę derinti darbą su studijomis ar kitu darbu;
  • perspektyvą kilti pareigose;
  • draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

Nuo 650 €/mėn. į rankas

UAB "Vilokta" - "KEBAB inn" ir "egas" prekiniu ženklu degalinių tinklą valdanti lietuviško kapitalo įmonė, jau beveik 25 metus sėkmingai veikianti Lietuvoje. Įmonės kolektyvą sudaro virš 60 darbuotojų.

Veiklos sritys:
  • Bistro veikla ( "KEBAB inn" kebabai, "ARABICA" kava).
  • Mažmeninė prekyba automobilinėmis LPG ir PRO dujomis.
  • Degalinių parduotuvės Vilniuje ir Kaune (esame "Aibė" aljanso nariai).
  • Automobilių plovyklos (automatinės, savitarnos ir TIR).
  • Motelis.
  • BOSCH autoserviso veikla.
  • Automobilinių dujų įrangų montavimas ir remontas.
See all ads of this company (8)
informacija apie UAB „Vilokta“
1231 €
Vid. atlyginimas bruto
50
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 893 €
25% uždirba 893-1166 €
25% uždirba 1166-1409 €
25% uždirba nuo 1409 €