Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
„Vičiūnų“ įmonių grupė
More about company »

Kėbulų remonto serviso priėmėjas

Kaunas - „Vičiūnų“ įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Profesionalus klientų aptarnavimas;
  • Esamų klientų lojalumo užtikrinimas;
  • Planų įgyvendinimas;
  • Gamintojo standartų vykdymo priežiūra;
  • Darbas su „Audatex“ sistema ir su draudimo bendrovėmis;
  • Sąmatų sudarymas ir sąskaitų išrašymas.

Reikalavimai

  • Techninis išsilavinimas (automobilių techninio eksploatavimo srityje būtų privalumas);
  • Geras automobilio konstrukcijos išmanymas;
  • Lietuviu, rusų ar anglų kalbos žinios;
  • Darbo patirtis automobilių remonto paslaugas teikiančių įmonių srityje.
Privalumas – dirbant su žalų administravimu ir kėbulų remontu;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai, iniciatyvumas, veiklumas, atsakingumas;
  • Orientacija į rezultatą, tikslo siekimas;
  • Galiojantis vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir perspektyvų darbą;
  • Mokymosi ir nuolatinio tobulėjimo galimybes;
  • Draugišką kolektyvą ir pozityvią darbo aplinką;
  • Atlyginimą priklausantį nuo darbo rezultatų;
  • Socialines garantijas.

UAB "Autovici" - oficialus Peugeot ir Opel atstovas Kauno regione, plečia savo veiklą ir šiuo metu siūlo darbą kėbulų remonto serviso priėmėjui.