Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
„Lietuvos geležinkelių“ grupė

Kelio darbininkas (-ė)

4,90-5,20 €/val. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - „Lietuvos geležinkelių“ grupė

Darbo pobūdis

  • Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos ir dirbti darbą susijusį su geležinkelio kelio ir statinių statyba
  • Bėgių, pabėgių keitimas
  • Tvirtinimo elementų keitimas
  • Atskirų iešmo dalių keitimas
  • Brigadinio automobilio vairavimas esant poreikiui

Reikalavimai

  • Vidurinis ar pagrindinis išsilavinimas
  • Fizinis pasirengimas
  • Atsakingumas, sąžiningumas
  • Be žalingų įpročių
  • Galimybė vykti dirbti į skirtingus objektus (Lietuvos regionuose)
  • Rusų kalbos žinojimas
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas

Mes jums siūlome

  • Karjerą ambicingiems ir motyvuotiems
  • Profesionalų ir draugišką kolektyvą
  • Atlyginimą su priedais
  • Galimybę nemokamai keliauti traukiniais visoje Lietuvoje
  • Papildomą savanorišką sveikatos draudimą
  • Darbo užmokestį neatskaičius mokesčių nuo 4,90 val./eur. iki 5,20 val./eur. (darbo užmokestis priklauso nuo turimos darbo patirties, žinių ir kompetencijų)

Atlyginimas

4,90-5,20 €/val. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestį neatskaičius mokesčių nuo 4,90 val./eur. iki 5,20 val./eur. (darbo užmokestis priklauso nuo turimos darbo patirties, žinių ir kompetencijų)

UAB Geležinkelio tiesimo centras – didžiausia Lietuvoje veikianti geležinkelio infrastruktūros statybos bendrovė, AB „Lietuvos geležinkeliai“ įmonių grupės narė. Bendrovėje dirba apie 520 darbuotojų, vidutinė 5 paskutinių metų apyvarta – apie 41 mln. Eur. Bendrovės pagrindinė veikla - visų rūšių geležinkelio kelių remonto darbai ir naujų kelių statyba.
informacija apie „Lietuvos geležinkelių“ grupė
2366 €
Vid. atlyginimas bruto
(55% didesnis už LT vidurkį)
1270
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1615 €
25% uždirba 1615-2088 €
25% uždirba 2088-2786 €
25% uždirba nuo 2786 €