Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Vigrinda"
More about company »

Kelio darbininkas

500–700 Eur
Klaipėda - UAB "Vigrinda"

Darbo pobūdis

Kelių statybos įmonė siūlo darbą trinklelių klojėjams.

Darbo pobūdis:
pagrindų ruošimas, trinkelių bei plytelių klojimas, bordiūrų statymas;
atraminių sienučių betonavimas.

Reikalavimai

Analogiška ar panaši darbo patirtis.
KREIPTIS TIESIOGIAI TELEFONU.

Atlyginimas

500–700 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB "VIGRINDA" įkurta 1995m. Įmonė nuo savo veiklos pradžios specializuojasi atlikti gerbūvio darbus.
Klaipėdos apskrityje trinkelėmis, plytelėmis, akmenimis klojame kelius, šaligatvius, mašinų stovėjimo aikšteles.
Įrengiame įvairias tvoras bei vejas, atliekame žemės kasimo darbus, nuomojame statybinę techniką.
Įmonėje vid. atlyginimas 716€
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)