Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Orange style"
More about company »

Kelionių konsultantas (-ė)

Panevėžys, Pasvalys - UAB "Orange style"

Darbo pobūdis

Įmonės veiklos ir jos produkto (kelionių) pristatymas nedidelei klausytojų auditorijai visoje Lietuvoje arba pasirinktame mieste,
Įmonės reklaminių renginių vedimas,
Bendravimas su klientais, užsakymų rengimas

Reikalavimai

Puikūs bendravimo, prezentavimo ir pardavimo įgūdžiai;
Pasitikėjimas savimi, komunikabilumas
Atsakingumas ir disciplina
Noras mokytis
darbui reikalingi: kompiuteris, B kategorijos vairuotojo pažymėjimas, automobilį.

Mes jums siūlome

Lankstų darbo grafiką;
Atlyginimą, priklausantį nuo kompetencijos, noro dirbti ir pasiektų rezultatų.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų

ketvirtus metus sėkmingai dirbanti kelionių agentūra ieško naujų komandos narių - naujų kelionių konsultantų
Informacija apie UAB "Orange style"
750 €
Vid. atlyginimas bruto
8
Darbuotojų skaičius
30-50 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Albert Sigl