Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Orange style"
More about company »

Kelionių konsultantas (-ė)

Nuo 800 Eur
Vilnius - UAB "Orange style"

Darbo pobūdis

Informacijos apie įmonės produktus (turistines keliones) teikimas telefonu
Konsultavimas turistinių kelionių klausimais, užsakymų priėmimas ir registravimas telefonu
Aktyvus kelionių pardavimas telefonu esamiems klientams

Reikalavimai

Komunikabilumas ir atsakingumas
Mokėjimas užmegzti ir palaikyti dialogą, aiškiai dėstyti mintis bei būti įtaigiu

Mes jums siūlome

Fiksuotą atlyginimą už atliktus skambučius klientams
Motyvuojančius papildomus priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų
Lankstų darbo grafiką: galimybę dirbti pilną arba nepilną darbo dieną biure arba namuose.

Atlyginimas

Nuo 800 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Antrus metus sėkmingai dirbanti kelionių agentūra ieško naujų komandos narių - naujų kelionių konsultantų
Informacija apie UAB "Orange style"
8
Darbuotojų skaičius
30-50 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Albert Sigl