Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "BALTIC BLUES"
More about company »

Kelionių konsultantas (-ė) (vokiečių, anglų kalba)

600–700 Eur
Vilnius - UAB "BALTIC BLUES"

Darbo pobūdis

  • restoranų , viešbučių , gidų, transporto paieška/ užsakymai / anuliavimas;
  • grupės dokumentų paruošimas (roomingas , voucheriai, programa gidams ir pan.);
  • informacijos suvedimas / koregavimas / keitimas sistemoje;
  • sąskaitų išrašymas ir siuntimas klientui;
  • reagavimas į klientų užklausimus, specialius pageidavimus grupėms ir pan.;
  • reagavimas į klientų/ turistų skundus turo metu ir po;
  • grupės „priežiūra“ viso turo metu (būti pasiekiamu telefonu savaitgaliais ir darbo dienomis, kai važiuoja grupės).

Kandidatams su VOKIEČIŲ KALBA yra teikiamas prioritetas!

Reikalavimai

  • Vokiečių arba anglų kalbų mokėjimas (privaloma raštu ir žodžiu);
  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Komunikabilumas;
  • Atsakingumas;
  • Sąžiningumas;
  • Darbštumas;
  • Atidumas;
  • Greita orientacija;
  • Imlumas naujovėms;
  • Noras mokytis ir tobulėti.

Privalumai
  • Darbo patirtis turizmo srityje;
  • Rusų kalbos mokėjimas.

Mes jums siūlome

  • Geras darbo sąlygas;
  • Įdomų ir atsakingą darbą lyderiaujančioje kompanijoje;
  • Apmokymus;
  • Draugišką, bendraujantį, profesionalų kolektyvą;
  • Įrengtą darbo vietą (kompiuteris, darbo telefonas ir kt.)

Atlyginimas

600–700 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Tarptautinis atvykstamojo turizmo kelionių organizatorius Baltic Blues Travel
Informacija apie UAB "BALTIC BLUES"
1665 €
Vid. atlyginimas bruto
(86% didesnis už LT vidurkį)
23
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Marius Mauragas