Kelionių pardavimo vadybininkas (-ė) (prancuzų kalba)

Skelbimas galioja iki: 2017.10.18

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Ieškome aktyvių ir kūrybingų keliautojų, galinčių tapti mūsų komandos dalimi!
  • Kelionių Rusijoje, Skandinavijoje ir Pabaltyje organizavimas;
  • Kelionių agentūrų ir operatorių aptarnavimas;
  • Naujų klientų paieška;
  • Bendravimas su esamais ir potencialiais klientais užsienyje.

Reikalavimai

  • Prancūzų ir anglų kalbos mokėjimas (privaloma raštu ir žodžiu);
  • Darbo patirtis atvykstamojo turizmo srityje;
  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Komunikabilumas;
  • Atsakingumas;
  • Sąžiningumas;
  • Darbštumas;
  • Greita orientacija;
  • Imlumas naujovėms;
  • Noras mokytis ir tobulėti.

Privalumai
  • Rusų / Vokiečių / Ispanų / Italų kalbos mokėjimas.

Mes jums siūlome

  • Komandiruotes į užsienį;
  • Geras darbo sąlygas;
  • Patrauklų, nuo darbo rezultatų priklausantį atlyginimą;
  • Įdomų ir atsakingą darbą lyderiaujančioje kompanijoje;
  • Konkurencingą, laiku mokamą atlyginimą;
  • Nuolatinius mokymus, tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • Draugišką, bendraujantį, profesionalų kolektyvą;
  • Darbo telefoną.

Atlyginimas

800–1200 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
Send CV

UAB "BALTIC BLUES"

Tarptautinis atvykstamojo turizmo kelionių organizatorius Baltic Blues Travel www.balticblues.com
Įmonėje vid. atlyginimas 1087€
34% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra rugpjūčio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)
All UAB "BALTIC BLUES" job ads