Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Aš keliauju"
More about company »

Kelionių pardavimų vadybininkas (-ė)

Kaunas - UAB "Aš keliauju"

Darbo pobūdis

Bendravimas su esamais ir potencialiais klientais, pasiūlymų klientams rengimas bei pardavimas, kelionių programų sudarymas, informacijos ruošimas klientams, darbas su avia bilietų, viešbučių ir kitų turizmo paslaugų rezervavimo sistemomis, dalyvavimas parodose, įdomiuose mokymosi seminaruose.

Reikalavimai

Komunikabilumas, anglų kalbos žinios (min bazinės), noras pastoviai mokytis, gebėjimas dirbti dinamiškoje rinkoje. Darbo patirtis turizmo rinkoje būtų didelis privalumas.

Mes jums siūlome

įdomų darbą, draugišką kolektyvą, komfortabilią darbo aplinką, kvalifikacijos tobulinimo seminarus bei edukacines keliones.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Su perspektyva didėti

Kelionių organizatorius AŠ KELIAUJU Lietuvos turizmo rinkoje jau dirba daugiau nei 12 metų. Įmonė sėkmingai bendradarbiauja su visais Lietuvoje veikiančiais išvykstamojo turizmo organizatoriais bei patikimais užsienio partneriais, kruizų kompanijomis. Įmonės klientams siūlomos net tik kelionės į artimą užsienį, bet ir į egzotinius kraštus, kelionės kruiziniais laivais.
Informacija apie UAB "Aš keliauju"
3
Darbuotojų skaičius
30-50 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Inesa Daujotienė