Kelionių - turizmo pardavimų vadybininkas (-ė) (Darbas su poilsinėmis kelionėmis)

800-1100 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Labas, pasauli“

Darbo pobūdis

LabasPasauli.lt - ieško ,,pastiprinimo'' - naujo komandos nario‼️
Jei tu esi NEABEJINGAS kelionėms, tau ĮDOMU bendrauti su žmonėmis, PUIKIAI IŠMANAI pardavimų procesą, NORIAI daliniesi savo patirtimi, tuomet TU esi TA (-AS) ko mes ieškome! Prisijunk prie mūsų ir užimk ,,Kelionių pardavimų Guru'' vietą!

  • Kasdienis bendravimas su esamais ir būsimais klientais telefonu/el. paštu;
  • Poreikių išsiaiškinimas, pasiūlymų ruošimas, kontakto palaikymas, kelionių pardavimas, papildomų, su kelionę susijusių, paslaugų siūlymas;
  • Naujų idėjų generavimas pardavimo ir marketingo procesams tobulinti, jų realizavimas;
  • Kiti priskirti darbai.

Reikalavimai darbuotojui

  • Puikios Lietuvių kalbos žinios (rašyba ir rišlus, logiškas minčių dėstymas);
  • Noras bendrauti;
  • Aktyvumas ir noras tobulėti bei augti kartu su įmone;
  • Patirtis kelionių agentūroje - didelis privalumas.

NEPAMIRŠKITE, KAD:
  • Ieškome TIK darbo nebijančių ir norinčių ,,augti'';
  • Ieškome TIK ambicingų ir norinčių pasiekti daugiau;
  • Ieškome TIK suprantančių, kad kiekvienas darbas turi monotoniją.

Mes jums siūlome
  • Stabilų atlyginimą;
  • Papildomus taškus, kuriuos galima panaudoti kelionėms/infoturams;
  • Galimybė realizuoti savo idėjas pardavimo bei marketingo srityse;
  • Augti ir tobulėti kartu su įmone;
  • Bazinis atlyginimas nuo 700-800 EUR į rankas, neturintiems kelionių pardavimo patirties;
  • Priedus už pasiektus pardavimų planus.

Įmonė siūlo

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

800-1100 €/mėn. į rankas

UAB „Labas, pasauli“

www.LabasPasauli.lt ieško ,,pastiprinimo'' - naujo komandos nario‼️
Jei tu esi NEABEJINGAS kelionėms, tau ĮDOMU bendrauti su žmonėmis, PUIKIAI IŠMANAI pardavimų procesą, NORIAI daliniesi savo patirtimi, tuomet TU esi TA(-S) ko mes ieškome! Prisijunk prie mūsų ir užimk ,,Pardavimų Guru'' vietą!