Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Labas, pasauli“

Kelionių / Turizmo pardavimų vadybininkas (-ė)

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Labas, pasauli“

Darbo pobūdis

ieško ,,pastiprinimo'' - naujo komandos nario‼️
Jei tu esi NEABEJINGAS kelionėms, tau ĮDOMU bendrauti su žmonėmis, PUIKIAI IŠMANAI pardavimų procesą, NORIAI daliniesi savo patirtimi, tuomet TU esi TA(-S) ko mes ieškome! Prisijunk prie mūsų ir užimk ,,Kelionių pardavimų Guru'' vietą!

  • Kasdienis bendravimas su esamais ir būsimais klientais telefonu/el. Paštu;
  • Poreikių išsiaiškinimas, pasiūlymų ruošimas, kontakto palaikymas, kelionių pardavimas, papildomų, su kelionę susijusių, paslaugų siūlymas;
  • Naujų idėjų generavimas pardavimo ir marketingo procesams tobulinti, jų realizavimas;
  • Kiti priskirti darbai.

Reikalavimai darbuotojui

  • NE MAŽIAU kaip vienerių metų pardavimų patirtis KELIONIŲ sferoje;
  • Puikios Lietuvių kalbos žinios (rašyba ir rišlus, logiškas minčių dėstymas);
  • Noras bendrauti;
  • Aktyvumas ir noras tobulėti bei augti kartu su įmone;
  • Patirtis kelionių agentūroje - didelis privalumas

Įmonė siūlo

  • Stabilų atlyginimą;
  • Priedus už pasiektus pardavimų planus;
  • Papildomus taškus, kuriuos galima panaudoti kelionėms/infoturams;
  • Galimybė realizuoti savo idėjas pardavimo bei marketingo srityse;
  • Augti ir tobulėti kartu su įmone.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas
strongest_in_lithuania

Gyvi. Energingi. Nenustygstantys vietoje. Trokštantys įspūdžių. Trokštantys naujovių. Pašėlę ir originalūs!!! Būtent tokie esame mes – kelionių agentūros LabasPasauli.lt komanda!

Profesionalūs įspūdžių ieškotojai, kurie atsakys į visus Klientų rūpimus klausimus ir padės suplanuoti dar vieną „ryškią“ ir nepamirštamą kelionę, kuri neabejotinai paliks didelį prisiminimų pėdsaką KLIENTŲ gyvenime! Žinote ką? Mes padarysime taip, kad net ir paprasčiausia kelionė taptų nepaprasta, kad klientai atsimintų ją su nostalgija dar ilgus metus, kaip velniškai smagų ir reikšmingą savo gyvenimą.