UAB „Fegda“

Siūlome darbą asfaltavimo darbų meistrui

Iki 3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Fegda“

Darbo pobūdis

  • Vadovavimas asfaltavimo darbo grupei;
  • Asfaltavimo darbų vykdymo kontrolė;
  • Geodeziniai matavimai;
  • Techninės statinio statybos dokumentacijos pildymas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis techninis išsilavinimas kelių statybos srityje;
  • Ne mažiau 2 metų analogiško darbo patirtis;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Imlumas, gebėjimas greitai mokytis ir dirbti komandoje;
  • Vairuotojo B kategorijos pažymėjimas.

Privalumai - mokėjimas dirbti su 3 D sistemomis.

  • Gyvenimo aprašymą siųsti iki 2021-04-02 el. paštu
  • Tel. informacijos gavimui

Įmonė siūlo

  • Darbą sėkmingai veikiančioje įmonėje;
  • Geras darbo sąlygas, kompetenciją atitinkantį, konkurencingą ir laiku mokamą darbo užmokestį (sezono metu nuo 3000 Eur. (bruto));
  • Visas darbui reikalingas priemones (kompiuteris, telefonas, automobilis).

Atlyginimas

Iki 3000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
UAB „Fegda“

UAB „Fegda“

UAB „Fegda“ - kelių bei gatvių tiesimo, aerodromų ir lauko inžinerinių tinklų statybos įmonė.
informacija apie UAB „Fegda“
2628 €
Vid. atlyginimas bruto
(72% didesnis už LT vidurkį)
294
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1972 €
25% uždirba 1972-2378 €
25% uždirba 2378-2895 €
25% uždirba nuo 2895 €