Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Losrita“

KELIŲ STATYBOS VADOVAS

1500-2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Losrita“

Darbo pobūdis:

  • Organizuoti, planuoti ir kontroliuoti statybos darbus objektuose;
  • Kontroliuoti numatytus resursus, užtikrinti savalaikį medžiagų ir gaminių užsakymą;
  • Derinti techninius klausimus su Užsakovu;
  • Užtikrinti darbų saugą ir kokybę;
  • Dokumentacijos priežiūra ir tvarkymas.

Reikalavimai darbuotojui:

  • Aukštasis inžinierinis/statybos išsilavinimas;
  • Ne mažiau 5 metų darbo patirtis;
  • Kvalifikacijos atestatas (keliai, gerbūvis), suteikiantis teisę vykdyti darbus;
  • Statybos proceso, LR teisės aktų, reglamentuojančių statinio statybą, išmanymas;
  • Atsakingumas, organizuotumas, sąžiningumas;
  • Kultūros paveldo specialisto atestatas būtų privalumas.

Įmonė siūlo:

  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Įdomų, dinamišką ir atsakingą darbą;
  • Galimybę tobulėti ir realizuoti savo idėjas;
  • Stabilų ir motyvuojantį darbo užmokestį;
  • Pilną darbo etatą;
  • Socialines garantijas;
  • Konkurencingą atlyginimą ir nuo darbo rezultatų priklausančius priedus.

Atlyginimas

1500-2000 €/mėn. į rankas
Konkretus darbo užmokestis bus siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją.

Statybos ir nekilnojamojo turto rinkoje veikianti statybos bendrovė UAB „Losrita“, kurios veiklą apima bendrieji ir specializuoti statybos darbai.

Įmonė savarankiškai vykdo didelės apimties Rangovo ir/ar Generalinio rangovo, bei projekto valdymo funkcijas visoje Lietuvoje.

Statiniai: gyvenamieji ir negyvenamieji pastatai, susisiekimo komunikacijos (gatvės, geležinkelio kelias, kiti transporto statiniai), inžineriniai tinklai (vandentiekio, šilumos, nuotekų šalinimo), hidrostatiniai, kiti inžineriniai statiniai, taip pat minėti statiniai, esantys kultūros
paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje ir vietovėje.
informacija apie UAB „Losrita“
1680 €
Vid. atlyginimas bruto
(10% didesnis už LT vidurkį)
48
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 909 €
25% uždirba 909-1752 €
25% uždirba 1752-2376 €
25% uždirba nuo 2376 €