Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB "Kauno tiltai"
More about company »

Kelių tiesimo darbų vadovas (-ė)

Kaunas - AB "Kauno tiltai"

Darbo pobūdis

Kviečiamas į komandą statybos objektų puikus strategas (-ė);
operatyviai sutelkiantis (-i) savo komandą kryptingam tikslui, galintis (-i) planuoti, deleguoti bei numalšinti gresiančius darbinių sprendimų gaisrus.

Reikalavimai

Tikimės, kad esate lankstus (-i), bendradarbiaujantis (-i) su įvairiais žmonėmis, besirūpinantis (-i) kolektyvo saugia ir sveika darbo aplinka, įsiklausantis (-i), akylas (-a) ir mikliai išpainiojantis (-i) rizikas.

Patirties stoka - ne kliūtis.

,,Kauno tiltai”– didžiausia transporto infrastruktūros statybos bendrovė Baltijos šalyse, priklausanti transporto infrastruktūros statybos įmonių grupei ,,Trakcja PRKiL“
Informacija apie AB "Kauno tiltai"
1052 €
Vid. atlyginimas bruto
(18% didesnis už LT vidurkį)
878
Darbuotojų skaičius
> 100 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 555 €
25% uždirba 555-851 €
25% uždirba 851-1221 €
25% uždirba nuo 1221 €
Vadovas: Aldas Rusevičius