UAB „KEMI SERVICE“

Bosch Car Service Vilniuje ieško automechaniko (-ės)

1000-2500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „KEMI SERVICE“

Darbo pobūdis

  • Automobilių gedimo priežasčių nustatymas;
  • Automobilių remontas.

Reikalavimai darbuotojui

Iš kandidato (-ės) tikimės:
  • Automobilių remonto patirties (mažiausiai 2 metų);
  • Mechanikos žinių (išsilavinimas transporto mechanikos/inžinerijos srityse – privalumas);
  • Orientacijos į rezultatą;
  • Gebėjimo savarankiškai atlikti darbus bei bendradarbiauti.
Prisjunk prie mūsų, jei Tu:
  • Žinai, kaip atlikti automobilio diagnostiką, priežiūrą bei remonto darbus;
  • Žinai, ko reikia, kad klientas liktų patenkintas;
  • Esi kruopštus, sąžiningas, atsakingas žmogus.

Įmonė siūlo

Mes siūlome:
  • Skaidrų ir visuomet laiku mokamą atlyginimą, priklausantį nuo rezultatų;
  • visas darbui reikalingas priemones;
  • Darbą 30 metų stabiliai veikiančioje įmonėje;
  • Savirealizacijos galimybes ir tinkamą terpę tobulėjimui;
  • Visas socialines garantijas.
Atlyginimas į rankas nuo 1000 iki 2500 Eur.
Jeigu manote, kad turite reikiamą patirtį ir savybes, tuomet drąsiai kandidatuokite!

Atlyginimas

1000-2500 €/mėn. į rankas

Bosch Car Service teikia visapusiškas automobilių techninės priežiūros paslaugas, kur nepriekaištinga kokybė užtikrinama individualiai pasirūpinant kiekvienu kliento užsakymu.
Esame Bosch Car Service tinklo nariai nuo 2013 m. Mūsų servisuose daugeliui detalių bei paslaugų suteikiama 24 mėnesių arba 24 000 km garantija.
informacija apie UAB „KEMI SERVICE“
2507 €
Vid. atlyginimas bruto
(65% didesnis už LT vidurkį)
50
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2119 €
25% uždirba 2119-2472 €
25% uždirba 2472-2972 €
25% uždirba nuo 2972 €