Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
MB „DEŠRAINIS24.LT“

Greito maisto kepėja (-as) Patirtis nebūtina - apmokome!

800-1200 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Vilnius - MB „DEŠRAINIS24.LT“

Darbo pobūdis

Ieškomas naujas komandos narys virtuvėje.

Darbo pobūdis gaminti dešrainius, burgerius bei užkandžius autoparduotuvėse renginiuose (Food Truck eng.).

Galutinis atlyginimas priklauso nuo darbo pozicijos, patirties ir sugebėjimų.

Grafikas: ilga/trumpa savaitė arba derinamas individualiai.

Prisijunk prie vienos patikimiausių įmonių Lietuvoje (pagal 2022 Rekvizitai.lt vertinimą).

Reikalavimai darbuotojui

Darbo patirtis virtuvėje privalumas, bet ne būtinybė;
Greita orientacija;
Higienos palaikymas ir kontrolė virtuvėje;
Likučių priežiūra ir ataskaitos.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Biuras

Nemokami užkandžiai
Galimybę dirbti apmokamus viršvalandžius;
Komandiruotes;
Nemokami pietūs, gėrimai;
Pamaininis darbo grafikas, galimybė derinti darbą su studijomis ar kitu darbu.

Atlyginimas

800-1200 €/mėn. į rankas

MB Dešrainis24.lt nuo 2013 metų gyvuojantis, šiais metais dešimtmetį švenčiantis viešojo maitinimo projektas sukaupęs daug patirties teikiant paslaugas privačiuose, masiniuose renginiuose Lietuvoje ir užsienyje.
informacija apie MB „DEŠRAINIS24.LT“
1884 €
Vid. atlyginimas bruto
(24% didesnis už LT vidurkį)
20
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.