No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Stabeka“

Kepėjas - konditeris

850-1200 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Vilnius - UAB „Stabeka“

Darbo pobūdis

Kepykla DRUSKA MILTAI VANDUO Vilniuje ieško kepėjų komandos papildymo. Ieškome kepėjų su panašaus darbo patirtimi ARBA motyvuotų žmonių, kurie svajoja išmokti kepti sourdough duoną ir kitus populiarius kepinius.

Jeigu svajoji prisidėti prie tikrų, naturalių produktų kūrimo, o tokio pobūdžio veikla teikia džiaugsmą - šis darbas būtent tau.

Ieškome kepėjo (-os) rytinei dabo pamainai, kuri prasideda 6 val. ryte.

  • Keturios darbo dienos per savaitę, 40 val.
  • Atlyginimas nuo 850 į rankas, priklauso nuo patirties.
  • Darbas Ogmios mieste, Šiaurės miestelyje.
  • Nemokami pietūs, arbata, kava.
  • Nuostabus, draugiškas, profesionalus kolektyvas.
  • Nuolaidos įmonės restoranuose.

Panašaus darbo patirtis - būtina.

Jūsų laiškų laukiame el.paštu 💌

Reikalavimai darbuotojui

Darbo kepykloje arba profesionalioje virtuvėje patirtis - privalumas.

Tvarkingumas, atsakingumas, punktualumas.

Sugebėjimas dirbti komandoje.

Atlyginimas

850-1200 €/mėn. į rankas
Atlyginimas po bandomojo trijų mėnesių laikotarpio auga.

'Druska Miltai Vanduo' Kepykla didžiuojasi savo rankų darbo kepiniais, o ypač bemiele becukre sourdough duona, kuri kepama naudojant vos tris ingredientus. Kepykloje naudojami tik aukščiausios rūšies ingredientai – jokių nereikalingų chemikalų, kildiklių ir standiklių. Visa produkcija ruošiama ir kepama su meile ir rankų šiluma.
informacija apie UAB „Stabeka“
1760 €
Vid. atlyginimas bruto
(15% didesnis už LT vidurkį)
17
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2021 m.