Apollo Group

KFC ieško naujo komandos nario darbui su klientais ir vištienos kepimo zonoje!

Nuo 4 €/val. Neatskaičius mokesčių
Panevėžys - Apollo Group

Darbo pobūdis:

Malonus restorano lankytojų aptarnavimas – visi yra laukiami KFC ir visi nusipelno skanaus traškaus patiekalo.

Maisto ruošimas ir užsakymas. Taip, Tu dirbsi su garsiuoju 11-os žolelių ir prieskonių mišiniu!

Smulkūs krovos darbai – dirbame kaip komanda, todėl retkarčiais teks padėti kolegoms priimti užsakymus ir juos sudėlioti į vietas.

Reikalavimai darbuotojui:

Didelis atsakomybės už atliekamą darbą jausmas – mes nuolat augame ir tikimės, jog to paties trokšti ir Tu.

Geri bendravimo įgūdžiai su kolegomis. Mes tikime, kad darbas - ne tik buvimas savo srities profesionalu, bet ir geros komandos dalimi.

KFC siūlo:

Darbą tarptautinėje ir pripažintoje kompanijoje, kuri vadovaujasi užjūrio vertybėmis.

Įgauti ir tobulinti savo patirtį – pirmiausiai aukštesnes pozicijas siūlome esamiems darbuotojams ir tik tada ieškome naujų.

Kelti kompetencijas – jei nori judėti į priekį greitai kaip vėjas, mes suteiksime Tau visas sąlygas tai padaryti!

Mokymus. Naujų įgūdžių mokymasis atneš Tau naujų patirčių ir galiausiai tapsi tikru savo srities sensėjumi.

Naują ir stabilią komandą. Taip, mes dėvime uniformas, tačiau po jomis slepiasi kūrybingos ir įdomios asmenybės su įvairiausiais hobiais ir pomėgiais. Čia Tu gali visada būti originalus!

Lanksčias darbo valandas – kartais tiesiog privalai nuvykti į močiutės gimtadienį, tiesa?

Konkurencingą atlyginimą – nuo 4.00 Eur per valandą. Bandomasis laikotarpis priklauso tik nuo Tavęs!

Apollo Grupės darbuotojų lojalumo programą, kuri suteiks gerų nuolaidų visuose Apollo Group tinklo restoranuose.

Atlyginimas

Nuo 4 €/val. neatskaičius mokesčių
Teikiamos nuolaidos „Apollo group“.

Nuo vieno Apollo knygyno išaugome iki didžiausios pramogų įmonių grupės Baltijos šalyse ir Suomijoje. Pas mus, įvairiose šalyse gali patirti įsimintinų akimirkų, pramogų centruose: O‘Learys, Action! by Apollo, Apollo boulinguose, Apollo Skypark ir Apollo kino teatruose. Pasimėgauti skaniu ir kokybišku maistu ir gėrimais Vapiano, MySushi, Blender, IceCafe, Lido bei visame pasaulyje žinomuose greitojo maisto restoranuose KFC. Įgydami vis didesnį pasitikėjimą, mes tobulėjame, kad galėtume teikti aukščiausio lygio pramogas ir maistą, atidarydami naujus kino teatrus, parduotuves, laisvalaikio centrus ir restoranus, atitinkančius visų skonį ir poreikius.
informacija apie Apollo Group
1022 €
Vid. atlyginimas bruto
256
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2023 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 527 €
25% uždirba 527-796 €
25% uždirba 796-1162 €
25% uždirba nuo 1162 €