No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE
Apollo Group

🍗KFC komandos narys🍗

5,45-6,90 €/val. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - Apollo Group

Tu būsi atsakingas (-a) už:

🍗 Malonų restorano lankytojų aptarnavimą – visus pasitinkame su šypsena, padedame išsirinkti pačius skaniausius sumuštinius, vištieną ar/ir desertus pagal svečio poreikį bei profesionaliai surenkame užsakymus.
IR
🍗 Sočiųjų mūsų sumuštinių bei bulvyčių gamybą – savo rankomis darome stebuklus, kurie vėliau tampa Twister, Box Master tortilijomis, Zinger, Grander Texas ir kitais sumuštiniais bei prižiūrime bulvytes, kad jos visada būtų TO-BU-LOS.
BEI
🍗 Smulkius krovos darbus – esame komanda, todėl gavus užsakymus visi dirbame išvien!
🍗 Gerą nuotaiką darbe – be magijos virtuvėje Tavęs laukia šaunūs kolegos, bendro pasisėdėjimai, todėl būk pasiruošęs (-usi) tapti didelės KFC komandos nariu (-e)!

Reikalavimai:

Gera žinia yra ta, kad per mokymus sužinosi viską, ko reikia norint sėkmingai dirbti. Tačiau yra keletas įgūdžių kuriuos jau turėtum turėti:
  • Esi linksmas ir draugiškas žmogus, kuris vertina klientus ir didžiuojiesi viskuo, ką darai;
  • Mėgsti kalbėti – labai daug – net su nepažįstamais žmonėmis (nepaisant to ką tau sakė mama). Tai svarbu, nes negali klientams rašyti trumpų žinučių;
  • Turi daug energijos, supranti, kad dirbti komandoje yra lengviau ir smagiau.

Mes siūlome:

🍗 Lanksčias darbo valandas. Mūsų Restoranų vadovai daro stebuklus ir randa geriausius sprendimus, kad galėtum aplankyti draugus, sudalyvauti savo mėgstamo dainininko koncerte ir t.t.
🍗 Mokymus. Neturi patirties, bet nori save išbandyti KFC? Viskas gerai! Turime tarptautines mokymų programas, kurios padės tapti savo srities sensėjumi bei skatins kilti pareigose.
🍗 Nerealius kolegas! Taip, mes dėvime uniformas, tačiau po jomis slepiasi kūrybingos ir įdomios asmenybės su įvairiausiais pomėgiais. Čia Tu gali visada būti originalus!
🍗 Bendrus pasisėdėjimus su kolegomis, bilietus į kiną, galimybę būti pirmam (-ai), kuris (-i) paragaus KFC naujienų bei susipažins su esamomis žvaigždėmis, bonusinę sistemą, galimybę dalyvauti socialinėje veikloje ir dar daug daug visko!

Taip pat suteiksime:
🍗 50% nuolaidą maistui bei gaiviesiams gėrimams KFC
🏈 30% nuolaidą maistui ir nealkoholiniams gėrimams bei pramogoms O‘Learys ir Apollo boulinguose;
🎯 30% nuolaidą nealkoholiniams gėrimams bei pramogoms ACTION! by APOLLO;
🍝 30% nuolaidą maistui bei gaiviesiams gėrimams Vapiano;
🍿 2 nemokamus bilietus + 10-21% nuolaidą parduodamiems produktams Apollo kino teatruose.

Atlyginimas

5,45-6,90 €/val. neatskaičius mokesčių
Apollo Group

Apollo Group

„Apollo Group“ yra įmonių grupė, nuo vieno knygyno išaugusi iki didžiausios pramogų bendrovės Baltijos šalyse ir Suomijoje. Mūsų klientai įvairiose šalyse gali patirti įsimintinų akimirkų apsilankydami „Apollo“ knygynuose ir kino teartuose, sulčių baruose „Blender“ׅ, ledų baruose „IceCafé“, pramogų centruose „O‘Learys“, „ACTION!byAPOLLO“, „APOLLO Skypark“ ir „Apollo boulingas“, itališko stiliaus restoranuose „Vapiano“ ir visame pasaulyje žinomuose greitojo maisto restoranuose KFC.
Įgydami vis didesnį pasitikėjimą ir kokybiškų paslaugų vertinimą, mes vis labiau stiprėjame, kad galėtume teikti prasmingas pramogas, kurdami naujus kino teatrus, parduotuves bei laisvalaikio centrus, atitinkančius visų skonį ir poreikius.
informacija apie Apollo Group
1087 €
Vid. atlyginimas bruto
227
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 602 €
25% uždirba 602-903 €
25% uždirba 903-1229 €
25% uždirba nuo 1229 €