UAB "Švaros broliai"
More about company »

Kiemsargiai

Nuo 335 Eur
Vilnius - UAB "Švaros broliai"

Darbo pobūdis

Šiuo metu ieškome kiemsargių darbui :
  • Upės g. Vilniuje (darbo laikas: darbo dienomis nuo 6:00 iki 10:00 val.);
  • Lvovo g. Vilniuje (darbo laikas: darbo dienomis nuo 6:00 iki 15:00 val.).
Darbo pobūdis:
  • Prižiūrėti ir tvarkyti teritoriją paskirtame objekte: užtikrinti švarą, atlikti sezoninius darbus (pjauti žolę, kasti sniegą, grėbti lapus ir pan.)

Reikalavimai

Darbštumas, atsakomybės jausmas, be žalingų įpročių.

Mes jums siūlome

  • galimybę papildomai užsidirbti;
  • laiku mokamą atlyginimą ir visas socialines garantijas;
  • darbui reikalingas priemones ir darbo aprangą.

Atlyginimas

Nuo 335 Eur atskaičiavus mokesčius

Mūsų sėkmės atspindys yra mūsų darbuotojai. Jei mylite švarą ir norite tapti švaros ambasadoriumi, prisijunkite prie mūsų!
Esame kokybės lyderiai švaros srityje. Užtikrinti aukščiausios kokybės paslaugas – svarbiausias ŠVAROS BROLIŲ tikslas nuo pirmos kompanijos gyvavimo dienos.
Strategiškai patogiose vietose Vilniuje, Kaune, Molėtuose veikia net 6 automobilių švaros centrai, 4 tunelinės ir 8 bekontaktės savitarnos plovyklos. ŠVAROS BROLIŲ profesionalų rankose – daugiau kaip 360 objektų švara ir tvarka