Eglės sanatorija

Kineziterapeutas (-ė) (Galimas ir papildomas darbas vakarais/savaitgaliais)

1090-1480 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Druskininkai, Alytus, Varėna - Eglės sanatorija

Darbo pobūdis

Individuali ir grupinė kineziterapija salėje ir baseine;
Fizioterapijos paslaugų atlikimas;
Medicininės reabilitacijos paslaugų teikimas, medicininės dokumentacijos pildymas;
Klientų konsultavimas, individualaus kineziterapijos plano sudarymas.

Taip pat, yra galimybė derinti darbo grafiką su kitu darbu, t.y. dirbti vakarais ar savaitgaliais.

Reikalavimai darbuotojui

Kineziterapeuto licenzija, spaudas;
Kineziterapeuto darbo patirtis būtų privalumas, tačiau jos neturinčius apmokiname;
Kitų kalbų (vokiečių, anglų, rusų) žinojimas būtų privalumas;
Mokėjimas dirbti su Redcord įranga būtų privalumas;
Puikūs klientų aptarnavimo, bendravimo įgūdžiai, emocijų kontrolė;
Nedingstanti nuo veido šypsena ir noras padėti žmonėms.

Mes Jums siūlome:

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai Karjeros galimybės Darbuotojams pritaikyta patraukli pietų kaina Apgyvendinimo galimybė atvykus iš kito miesto

Atlyginimas

1090-1480 €/mėn. neatskaičius mokesčių
„Eglės sanatorijoje“ dirbančio kineziterapeuto atlyginimas 2023 m. III ketv. siekė iki 2100 Eur prieš mokesčius.
Mokama kintama atlygio dalis priklausanti nuo darbo rezultatų.
Galimas apgyvendinimas.

„Eglės sanatorija" – tai dviejuose Lietuvos kurortuose – Birštone ir Druskininkuose – įsikūrusi, ilgametes gydymo ir reabilitacijos tradicijas puoselėjanti įstaiga. Šimtmečius kurortus garsinę natūralūs veiksniai (mineralinis vanduo ir gydomasis purvas) „Eglės sanatorijoje" derinami su šiuolaikinėmis technologijomis, inovatyvia medicinine įranga. Tai sukuria puikias galimybes visapusiškai gydyti įvairius susirgimus bei stiprinti žmogaus organizmą.
„Eglės sanatorijos" stiprybė – natūralumu paremta gydymo metodika, penkiasdešimties metų patirtis, moderni medicininė įranga ir puikūs, čia dirbantys specialistai.
Šiuo metu mūsų komandoje dirba virš 700 darbuotojų.
informacija apie Eglės sanatorija
1246 €
Vid. atlyginimas bruto
151
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 934 €
25% uždirba 934-1168 €
25% uždirba 1168-1421 €
25% uždirba nuo 1421 €