Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

KINEZITERAPEUTAS (-Ė)

1000-1740 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kazlų Rūda - VšĮ Kazlų Rūdos PSPC

Darbo pobūdis

Kviečiame Jus prisijungti prie organizuojamos ambulatorinės slaugos namuose komandos.
Darbo pobūdis:
  • Vertinti paciento būklę ir kineziterapijos paslaugų poreikį pacientams namuose
  • Atlikti kineziterapijos paslaugas paciento namuose;
  • Tvarkyti medicininę dokumentaciją.

Reikalavimai

  • Kineziterapeuto kvalifikaciją atitinkantis išsilavinimas;
  • Gebėjimas savarankiškai organizuoti savo darbą;
  • Kompiuterinis raštingumas
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas ir geri vairavimo įgūdžiai;
  • Geri bendravimo ir laiko planavimo įgūdžiai, kruopštumas, sąžiningumas bei atsakingumas.
  • Gebėjimas dirbti komandoje.

Mes jums siūlome

  • Motyvuojantį atlygį ir visas socialines garantijas;
  • Darbą specialistų komandoje;
  • Asmeninio bei profesinio tobulėjimo galimybes;

Atlyginimas

1000-1740 €/mėn. neatskaičius mokesčių
CVB client

VšĮ Kazlų Rūdos PSPC

VšĮ Kazlų Rūdos PSPC yra pirminės asmens sveikatos priežiūros paslaugas teikianti įstaiga. Įstaiga formuoja ambulatorinės slaugos paslaugas namuose teiksiančią komandą.
informacija apie VšĮ Kazlų Rūdos PSPC
1047 €
Vid. atlyginimas bruto
78
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 682 €
25% uždirba 682-882 €
25% uždirba 882-1314 €
25% uždirba nuo 1314 €