Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „TARANDĖS ŠEIMOS KLINIKA“

Kineziterapeutas (-ė)

1200-1900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „TARANDĖS ŠEIMOS KLINIKA“

Darbo pobūdis

Įvairių amžiaus grupių pacientų konsultavimas;
Darbas individualiai ir grupėse;
Kineziterapija baseine suaugusiems ir vaikams;
Kūdikių ir vaikų plukdymas (plukdo tėvai);
Kūdikių masažas ir kineziterapija;
Kineziterapija salėje suaugusiems ir vaikams;
Fizioterapijos procedūros.

Reikalavimai darbuotojui

Kineziterapeuto išsilavinimas ir galiojanti kineziterapeuto praktikos licencija;
Darbo patirtis dirbant su suaugusiais (būtina);
Darbo patirtis dirbant su kūdikiais ir vaikais (privalumas);
Geri bendravimo įgūdžiai;
Malonus ir paslaugus bendravimas;
Atsakingumas.

  • Dirbti jau daugiau nei 17 metų sėkmingai augančioje medicinos klinikoje
  • Papildomų naudų paketą naudojantis klinikos paslaugoms
  • Kvalifikacijos kėlimą, profesinio tobulėjimo galimybes
  • Laisvą dieną gimtadienio proga
  • Įmonės renginius

Atlyginimas

1200-1900 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Siūlomas darbo užmokesčio dydis priklauso nuo darbuotojo kompetencijos ir turimos darbo patirties.

"Tarandės šeimos klinika" sėkmingai dirbanti klinika plečia savo veiklą ir šiuo metu ieško naujų darbuotojų.
informacija apie UAB „TARANDĖS ŠEIMOS KLINIKA“
1970 €
Vid. atlyginimas bruto
(29% didesnis už LT vidurkį)
49
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 516 €
25% uždirba 516-1640 €
25% uždirba 1640-3070 €
25% uždirba nuo 3070 €