Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Grožio terapijos ir chirurgijos klinika“
More about company »

Kineziterapeutas - masažuotojas

Vilnius - UAB „Grožio terapijos ir chirurgijos klinika“

Darbo pobūdis

Įvairių kūno masažų technikos atlikimas
Kūno SPA procedūrų atlikimas
SPA įrangos naudojimas
Klientų konsultavimas, remiantis žiniomis ir įgūdžiais

Reikalavimai

Kvalifikaciją atitinkantis išsilavinimas
Darbo patirtis
Puikūs bendravimo įgūdžiai
Atsakingumas
Užsienio kalbų žinojimas būtų privalumas

Mes jums siūlome

Visas socialines garantijas
Lankstų darbo grafiką
Galimybę tobulėti
Tik darbuotojams skirtas nuolaidas

Grožio terapijos ir chirurgijos klinika teikia grožio paslaugas.
Informacija apie UAB „Grožio terapijos ir chirurgijos klinika“
1503 €
Vid. atlyginimas bruto
(68% didesnis už LT vidurkį)
109
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 652 €
25% uždirba 652-1187 €
25% uždirba 1187-1770 €
25% uždirba nuo 1770 €
Vadovas: Artūras Bareikis