Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB Geros savijautos centras „Sanus“
More about company »

Kineziterapeutas

800-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Vilnius - UAB Geros savijautos centras „Sanus“

Darbo pobūdis

  • Grupinių mankštų/treniruočių vedimas;
  • Individualių mankštų vedimas (įvairaus amžiaus žmonėms);
  • Kineziterapinio testavimo atlikimas (raumenų testavimas, pagrindiniai neurodinaminiai, funkciniai testai, laikysenos vertinimas);
  • Klientų konsultacija taikant turimas žinias.

Reikalavimai

  • Kineziterapeuto profesinė kvalifikacija;
  • Gebėjimas bendrauti su klientais;
  • Motyvacija, pozityvumas, greita orientacija;
  • Atsakingumas, punktualumas;
  • Darbo patirtis;
  • Sveikos gyvensenos praktikos ir domėjimasis sveikatinimu;
  • Geros anglų, rusų kalbos žinios (privalumas).

Mes jums siūlome

  • Lankstus darbo grafikas;
  • Draugiškas kolektyvas;
  • Suteikiamos visos darbui reikalingos priemonės;
  • Profesinio tobulėjimo galimybės.

Atlyginimas

800-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
informacija apie UAB Geros savijautos centras „Sanus“
621 €
Vid. atlyginimas bruto
11
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2018 m.