Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Kūdikių SPA"
More about company »

Kineziterapeutė (-as)

400–850 Eur
Kaunas - UAB "Kūdikių SPA"

Darbo pobūdis

Maloniai kviečiame pretenduoti į kūdikių kineziterapeutės - registratorės darbo vietą .Veikla - kūdikių plukdymo mokymas, kūdikių masažas, kūdikių mankšta, nėščiųjų mankštos užsiėmimai vandenyje, pagalba registratūroje. Klientų gerovės užtikrinimas.

Reikalavimai

Kineziterapeuto išsilavinimas, malonus ir korektiškas bendravimas, greita orentacija.
Kruopštumas, paslaugumas, atsakingumas.
BŪTINA 2 metų darbo patirtis dirbant su kūdikiais ir vaikais.

Mes jums siūlome

Jums suteiksime visas sąlygas kokybiškam darbui estetiškoje, malonioje ir jaukioje aplinkoje;
Darbas iki 0,5 etato.
Laiku mokamas atlyginimas, galimybė tobulėti.

Mielai laukiame, kad taptumėte mūsu komandos dalimi.

Atlyginimas

400–850 Eur atskaičius mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Šiuolaikiškai įrengtas privatus ,saugus, visus higienos reikalavimus atitinkantis kūdikių baseinas.