Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
MB „Sveikatos gama“
More about company »

Kineziterapeutė (-as); Kineziterapeutė-masažuotoja (-as)

Kaunas - MB „Sveikatos gama“

Darbo pobūdis

Ieškome kineziterapeutės (-o) vesti grupinius kineziterapinius užsiėmimus suaugusiems.

Taip pat patyrusios kineziterapeutės (-o) vesti individualias konsultacijas, kineziterapines procedūras ar kineziterapeutės-masažistės (-o) atlikti gydomuosius masažus.

Reikalavimai

> Panašaus darbo patirtis;
> Aukštasis išsilavinimas - kineziterapeutės (-o);
> Noras nuolat tobulėti, mokytis ir tapti savo srities profesionalu;
> Energingumas bei pozityvumas;
> Komunikabilumas;
> Atsakingumas, sąžiningumas, pareigingumas.

Mes jums siūlome

> Draugišką kolektyvą;
> Geras sąlygas tobulėti kineziterapijos srityje;
> Lankstų darbo grafiką;
> Esant pageidavimui, galimybė dirbti ne pilnu etatu.

Apsvarstysime visus kandidatus, susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Dėkojame už skirtą laiką kandidatuojant.

Kineziterapijos klinika Kaune.