Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „ELDK“

Kineziterapeutė (-as)

1000-1300 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „ELDK“

Darbo pobūdis

Kultūringas, malonus bendravimas su Klinikos pacientais;
Pacientų konsultavimas ir rekomendacijų teikimas;
Gydymo programų sudarymas, vykdymas ir kontrolė;
Medicininių dokumentų tvarkingas pildymas;
Aktualios informacijos suteikimas pacientams savo kompetencijų ribose.

Reikalavimai darbuotojui

Turite kineziterapeuto išsilavinimą ir galiojančią kineziterapeuto licenciją;
Empatiškumas, dėmesingumas ir paslaugumas pacientams;
Gebėjimas intensyviai dirbti, atsakingumas, pozityvumas, iniciatyva;
Įvairaus amžiaus žmonių psichosocialinės elgsenos ypatumų ir sveikos gyvensenos principų išmanymas;
Ne mažesnė kaip 3 metų patirtis dirbant medicininėje įstaigoje;
Gebėjimas dirbti komandoje.

Atlyginimas

1000-1300 €/mėn. į rankas
Papildomi priedai nuo pasiektų darbo rezultatų,
UAB „ELDK“

UAB „ELDK“

Lazerinės dermatologijos klinikoje - Era Esthetic teikiamos estetinės, lazerinės, chirurginės dermatologijos, medicinos ir kosmetologijos paslaugos, bei odos priežiūros produktai. Odos ligų diagnostika ir gydymas atliekami pažangiomis, „auksiniais standartais“ nuominuojamomis lazerinėmis technologijomis. Daugiau kaip 7-erių metų sėkmingos veiklos laikotarpiu įgyvendinome daugybę ambicingų tikslų ir siekių. 4 klinikos filialai veikia Vilniuje, Kaune ir Rygoje, kviečiame apsilankyti naujausiame – tai Estetinės ir lazerinės medicinos klinikoje – Era Esthetic Avenue, M.Valančiaus g. 7, Vilniuje ant Tauro kalno.
informacija apie UAB „ELDK“
3448 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
112
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1662 €
25% uždirba 1662-2548 €
25% uždirba 2548-4433 €
25% uždirba nuo 4433 €