Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Kitron"
More about company »

Kitron stažuotojų programa

Kaunas - UAB "Kitron"

Darbo pobūdis

Jei inžinerija yra Tavo gyvenimo dalis ir nori susipažinti su naujausiomis technologijomis, kviečiame Tave dalyvauti 6 mėn. apmokamoje stažuotojų programoje tarptautinėje kompanijoje! Pasibaigus stažuotei, siūlome puikią galimybę tapti nuolatiniu darbuotoju.

kitron.com/PageFiles/1061/Stazuotojai.pdf

Reikalavimai

  • Inžinerijos studijų absolventai arba paskutiniųjų kursų studentai (elektronika, mechatronika, mechanika);
  • Geras anglų kalbos mokėjimas (raštu ir žodžiu);
  • Noras mokytis ir tobulėti;
  • Atsakingumas, iniciatyvumas, kruopštumas.

Kitron - elektronikos gamybos paslaugas teikianti tarptautinė korporacija, suteikianti galimybę susipažinti su naujausiais techniniais sprendimais ir technologijomis bei įgyti vertingos patirties dirbant kartu su profesionalių darbuotojų komanda. UAB Kitron Kaune dirba apie 750 darbuotojų, metinė apyvarta siekia apie 68 mln. EUR.

MŪSŲ KOMANDA LAUKIA TAVĘS!