Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Dezinfa"
More about company »

KK technikas (-ė) – dezinfektorius (-ė)

490–660 Eur
Kaunas - UAB "Dezinfa"

Darbo pobūdis

kenkėjų (vabzdžių, graužikų, paukščių, kt.) kontrolė ir naikinimas maisto pramonės, visuomeninio maitinimo, žemės ūkio ir kituose objektuose.

Reikalavimai

  • vidurinis/profesinis/aukštesnysis išsilavinimas;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • orientacija į klientą ir jo poreikius;
  • gebėjimas dirbti komandoje;
  • stipri motyvacija;
  • kruopštumas, atsakingumas;
  • komunikabilumas.

Mes jums siūlome

  • neįkainojamas biologines žinias;
  • lankstų darbo grafiką;
  • galimybę įgyti tarptautinę patirtį, tobulėjimą;
  • nuolatinius mokymus;
  • visas darbui reikalingas priemones;
  • karjeros perspektyvas;
  • konkurencingą atlyginimą.

Atlyginimas

490–660 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB „Dezinfa“, priklausanti tarptautinei Rentokil Initial bendrovei, stiprina savo komandą ir šiuo metu darbui Kaune ieško kk techniko (ės) – dezinfektoriaus (ės). Norinčius įgyti vertingą tarptautinę patirtį, kartu siekti aukščiausių rezultatų, kviečiame prisijungti prie profesionalios komandos.
Įmonėje vid. atlyginimas 1106€
36% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)