Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Klaipėdos regioninio valstybės archyvo Tauragės filialo Vyriausiasis specialistas

Klaipėda - Klaipėdos regioninis valstybės archyvas

Darbo pobūdis

1. Klaipėdos regioninio valstybės archyvo Tauragės filialo (toliau – Filialas) vyriausiasis specialistas (toliau – Vyriausiasis specialistas) yra karjeros valstybės tarnautojas. 2. Pareigybės lygis – A. 3. Pareigybės kategorija – 10
  • Vyriausiojo specialisto pareigybė reikalinga Filialo veiklai vykdyti teikiant informaciją, nagrinėjant asmenų prašymus, tvarkant dokumentus.
  • Šias pareigas einantis valstybės tarnautojas vykdo šias funkcijas:
  • aptarnauja asmenis Filiale, priima prašymus bei teikia informaciją apie archyvų veiklą ir saugomus dokumentus;
  • rengia Filialo informacinius pranešimus privatiems fiziniams ir juridiniams asmenims, valstybės institucijoms ir įstaigoms;
  • nagrinėja fizinių ir juridinių asmenų prašymus išduoti juridinius faktus patvirtinančius dokumentus, archyvo saugomų dokumentų pagrindu rengia į juos atsakymus;
  • atsako už duomenų naudojimo tikslumą archyvo parengtuose oficialiuose dokumentuose;
  • pagal kompetenciją registruoja dokumentus elektroninėje dokumentų valdymo sistemoje;
  • vykdo oficialios Filialo elektroninio pašto dėžutės priežiūrą: elektroninių laiškų tikrinimą, informacijos teikimą elektroniniu paštu, dokumentų persiuntimą pagal paskirtį;
  • kontroliuoja asmenų vykdomus mokėjimus už Filialo teikiamas paslaugas bei apskaito pašto išlaidas;
  • vykdo kitus nenuolatinio pobūdžio Filialo vedėjo pavedimus.

Reikalavimai

  • Valstybės tarnautojas, einantis šias pareigas turi atitikti šiuos specialiuosius reikalavimus:
  • turėti aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą išsilavinimą;
  • turėti ne mažesnę kaip 6 mėnesių archyvinę darbo patirtį;
  • išmanyti Lietuvos Respublikos įstatymus, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimus bei kitus teisės aktus, reglamentuojančius valstybės tarnybą, viešąjį administravimą, dokumentų ir archyvų valdymą, informacijos saugojimą ir teikimą;
  • gebėti analizuoti ir apibendrinti informaciją, rengti juridinius faktus patvirtinančius dokumentus;
  • sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu, gebėti bendrauti;
  • mokėti dirbti Microsoft Office programiniu paketu;
  • gebėti dirbti su elektroninėmis dokumentų valdymo ir informacinėmis sistemomis.
CVB client

Klaipėdos regioninis valstybės archyvas

daugiau info vtd.lt