PERSONALO AKADEMIJA

KLAIPĖDOS REGIONO PREKYBOS VADYBININKO (Klaipėdos filialo vadovo karjeros perspektyva)

Klaipėda - PERSONALO AKADEMIJA

Darbo pobūdis

  • Plataus baldų furnitūros asortimento pardavimai nuolatiniams ir naujiems stambiems bei vidutinio dydžio klientams;
  • Derybos dėl prekių įsigijimo sutarčių sąlygų;
  • Pardavimų sutarčių ir klientų užsakymų ir administravimas;
  • Vizitai pas nuolatinius ir naujus klientus produkcijos poreikio įvertinimui.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • 2 ir daugiau metų darbo patirtis prekybos/pardavimų srityse;
  • Anglų kalbos mokėjimas;
  • Komunikabilumas, mandagumas ir pozityvumas;
  • B kategorijos vairuotojo teisės.

  • Stabilų fiksuotą 700-850 eurų atlyginimą ir kas mėnesį uždirbamus motyvuojančius priedus nuo 100 iki 500 eurų;
  • Periodiškai kylantį fiksuotą atlyginimą;
  • Karjeros galimybes tapti Klaipėdos filialo vadovu;
  • Aukštą vidinę kompanijos kultūrą ir palankų mikroklimatą;
  • Darbo poreikiams skirtą automobilį (automobilis "nakvoja" prie vadybininko namų).

PERSONALO AKADEMIJOS ( - daugiau įvairių darbo pasiūlymo skelbimų) klientė - jau 20 metų sėkmingai veikianti gerai žinoma kompanija, užsiimanti didmenine ir mažmenine prekyba kokybiška plataus asortimento baldų furnitūra.

Stabiliai veikiančiai kompanijai, didinančiai savo komandą, darbui Klaipėdoje ieškome