Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Topo grupė"
More about company »

KLAIPĖDOS REGIONO VADOVAS (-Ė)

Klaipėda - UAB "Topo grupė"

Darbo pobūdis

Aktyvi naujų klientų paieška regione (Klaipėda, Plungė, Šilutė);
Įmonės teikiamų produktų ir paslaugų pardavimas smulkiems ir vidutinio dydžio verslo subjektams regione;
Komercinių pasiūlymų formavimas ir pateikimas, sutarčių sudarymas;
Įmonės atstovavimas regione vykstančiose konferencijose, parodose ir klubuose;
Pardavimo tikslų įgyvendinimas;
Rinkos poreikių ir pokyčių regione analizė;
Klientų konsultavimas su produktu ar paslauga susijusiais klausimais;
Kuruojamo regiono parduotuvių veiklos organizavimas ir pasiūlymų dėl veiklos gerinimo teikimas;
Darbuotojų ugdymas ir motyvavimas;
Mažmeninės prekybos rodiklių valdymas ir pozityvių klientų patirčių užtikrinimas.

Reikalavimai

Aukštesnysis, aukštasis išsilavinimas (pageidautina vadybos arba ekonomikos srityse);
Vadovaujamo darbo prekybos srityje patirtis (mažmeninė prekyba - privalumas);
Ne mažesnė nei 1 metų darbo patirtis komandų valdymo srityje;
Sėkminga B2B pardavimų patirtis (privalumas);
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Darbo buhalterinės apskaitos programa patirtis („Rivilė“ – privalumas);
Puikūs bendravimo, planavimo, organizavimo ir derybiniai įgūdžiai;
Entuziazmas, iniciatyvumas, savarankiškumas ir orientacija į rezultatus;
Gebėjimas įžvelgti ir pasiūlyti naujas galimybes.

Mes jums siūlome

Draugišką, bendraujančią, profesionalią komandą, kuri yra mūsų sėkmės pagrindas;
Nuolatinius mokymus, tobulėjimo ir karjeros galimybes;
Visada laiku mokamą darbo rezultatus bei kompetenciją atitinkantį darbo užmokestį.

Konfidencialumą garantuojame.
Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Jau 22 metus veikiantis didžiausias Baltijos šalyse mažmeninės prekybos buities technika ir elektronika tinklas TOPO CENTRAS valdo 36 parduotuves, kuriose per metus aptarnauja 6 mln. pirkėjų ir pateikia 13.000 tūkst. prekių asortimentą. Priklausome didžiausios buitinės elektronikos pirkimo grupei Europoje „Euronics International“, kuri vienija daugiau nei 10.000 parduotuvių 35 šalyse.

Pasiteirauti skambinkite telefonu: Eglė, 8-650-
Informacija apie UAB "Topo grupė"
965 €
Vid. atlyginimas bruto
(8% didesnis už LT vidurkį)
509
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Remigijus Štaras