Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Klausos protezavimo specialistas/ė

Darbo pobūdis

  • Darbas su vaikais ir suaugusiais, turinčiais klausos sutrikimą;
  • Klientų konsultavimas klausos problemų sprendimų klausimais, klausos aparatų parinkimas, pritaikymas, programavimas ir derinimas, naudojant programinę įrangą;
  • Skambučių priėmimas ir bendravimas su interesantais;
  • Centro dokumentų tvarkymas;
  • Aktyvus dalyvavimas įmonės veikloje siekiant bendrų tikslų.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Bazinės medicinos ar farmacijos žinios;
  • Geras anglų kalbos mokėjimas;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai, atsakingumas, savarankiškumas, iniciatyvumas;
  • Kompiuterinis raštingumas.

Mes jums siūlome

  • Prasmingą, įdomų ir atsakingą darbą;
  • Galimybę realizuoti ir įgyvendinti savo idėjas;
  • Profesionalų kolektyvą;
  • Mokymus;
  • Visas socialines garantijas;
  • Atlyginimą, priklausantį nuo rezultatų

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų
CVB client

Įmonė prekiaujanti medicinės paskirties produktais