UAB „Intellectus kalbų centras“

KLIENTŲ APSISPRENDIMO VADYBININKAS (-Ė)

800-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Intellectus kalbų centras“

Mūsų pasiūlymas

Kviečiame dinamiškai, įdomiai ir prasmingai kasdienybei vienoje stipriausių savo srities įmonių. Manome, kad Jums svarbu dirbti jaukioje aplinkoje, su mielais kolegomis ir supratingais vadovais. Turbūt dar norėtumėt įdomių užduočių, įgyvendinamų tikslų, aiškių atsakomybių. O mes žadame visas reikalingas darbui priemones, sąžiningą atlygį ir puikų motyvacijos priemonių paketą, kurį norėtume aptarti su Jumis išsamiau. Tad siųskite savo gyvenimo aprašymą, o Jūsų asmens duomenų saugumu ir atrankos konfidencialumu pasirūpinsime tinkamai.

Užduotys ir atsakomybės

Žadėjome įdomų darbą? Taip ir yra: mūsų klientai nuolat domisi mūsų paslaugomis, užsiregistruoja pirmajai pamokai, net pabando. Jums beliks susisiekti su jais, susipažinti, pakalbinti ir paskatinti mažam žingsneliui – tiesiog pradėti nuosekliai mokytis Intellectus kalbų mokykloje. Daug naujų pažinčių, pozityvių pokalbių pristatant geriausios Lietuvoje kalbų mokyklos paslaugas, sutarčių pasirašymo. Norėtumėt sužinoti daugiau? Susitikime.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Manome, kad geriausiai sektųsi šiame darbe, jei turite aukštąjį išsilavinimą, puikiai kalbate ir rašote lietuvių kalba, dirbate kompiuteriu ir turite panašaus darbo patirties – vadinasi, mokate profesionaliai bendrauti, esate pozityvi, atsakinga asmenybė, kuriai smagu siekti užsibrėžtų tikslų ir Jumis galima pasitikėti. Beje, jei galėtumėt bendrauti rusų ar lenkų kalbomis, vertintume tai kaip privalumus.
Jei Jums labiausiai patinka padėti žmonėms ir sulaukti padėkos už tinkamai parinktą – išskirtinės kokybės – paslaugą, tuomet mūsų pasiūlymas labiausiai vertas Jūsų susidomėjimo. Paskubėkite – siųskite savo CV tiesiog dabar.

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas
pirmasis skaičius – stabili atlyginimo dalis, antrasis – potencialiai atlyginimas su priedais už darbo rezultatus.
UAB „Intellectus kalbų centras“

UAB „Intellectus kalbų centras“

UAB „Intellectus kalbų centras“ – jau daugiau, nei 12 metų sėkmingai veikianti kalbų mokykla, vertinama klientų ir mokytojų. Mokome anglų kalbos, dirbame kaip karjeros mentoriai ir korepetitoriai, verčiame ir redaguojame – padedame klientams spręsti daugybę klausimų profesionaliai ir kokybiškai. Mokome kitus, nuolat mokomės patys, įgyvendiname drąsiausias idėjas ir su entuziazmu žvelgiame į ateitį.
Komandoje – daugiau nei 90 kalbos mokytojų, turinčių tarptautinę patirtį, siūlome daugiau nei 1000 efektyvių mokomųjų resursų online. Vien šiais metais padedame mokytis virš 2000 motyvuotų žmonių. Ir visa tai – energingo, susiklausiusio ir perspektyvaus komandos darbo dėka.
Sužinokite apie mus daugiau internete: , ,
Šiandien kviečiame bendram darbui naują komandos narį šioms pareigoms:
informacija apie UAB „Intellectus kalbų centras“
1667 €
Vid. atlyginimas bruto
(9% higher than LT average)
24
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2021 m.