Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Treniruočių pasaulis“

Klientų aptarnavimo ADMINISTRATORIUS (-Ė)

500-800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Treniruočių pasaulis“

Darbo pobūdis

  • Aptarnauti baseino lankytojus;
  • Dirbti su kasa - prekių/paslaugų pardavimas;
  • Atidaryti ir uždaryti objektą;
  • Supažindinti lankytojus su taisyklėmis;
  • Aprodyti patalpas ir padėti susiorientuoti pirmo apsilankymo metu;
  • Švaros ir baseino taisyklių laikymosi kontrolė;
  • Pagalba mažiesiems lankytojams.

Reikalavimai

  • Bendrauji lietuvių, rusų kalbomis (anglų ir lenkų laikysime privalumu);
  • Gali dirbti kintančiu grafiku;
  • Myli vaikus ir mėgsti bendrauti;
  • Moki dirbti su kasa (arba nori išmokti);
  • Nori dirbti klientų aptarnavimo srityje ir nematai keblumų padėti vaikui užsirišti batą.

Mes jums siūlome

  • Atlyginimą priklausomai nuo išdirbtų valandų ir motyvacinės sistemos rezultatų.
  • Smagią kasdienybę ir draugišką kolektyvą;
  • Galimybę tobulėti ir augti įmonės viduje;
  • Galimybę nemokamai naudotis baseinu.

Atlyginimas

500-800 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Treniruočių pasaulis“ tai plečiantis savo veiklą mokymo plaukti baseinų operatorius „Plaukimo šeima“ kuris jau 2020 m. sausio mėnesį startuoja su 3 mokymo plaukti baseinais prekybos centre „OZAS“ Vilniuje.