Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Euroglass“
More about company »

Klientų aptarnavimo centro grupės vadovas (-ė)

Vilnius - UAB „Euroglass“

Darbo pobūdis

  • Efektyviai koordinuoti komandos narius ir teikti paramą kitiems skyriams užtikrinant, kad būtų pasiekti ar viršyti visi nustatyti tikslai.
  • Kartu su komanda registruoti bei spręsti visas gaunamas užklausas laikantis klientų aptarnavimo standarto.
  • Formuoti ir ugdyti komandą sąžiningai ir nuosekliai, visuose situacijose siekiant būti sektinu pavyzdžius.
  • Vykdyti reguliarius ugdomuosius ir vertinamuosius pokalbius komandos nariams.
  • Teikti veiklos tobulino pasiūlymus ir juos įgyventi.

Reikalavimai

  • patinka bendrauti ir padėti žmonėms;
  • turi gerus bendravimo ir įtakojimo įgūdžiu;
  • gerai kalbi lietuvių/ anglų / rusų kalbomis;
  • gebi prisiimti atsakomybę tiek už savo, tiek už komandos -- nustatytų tikslų įgyvendinimą.

Turėsi pranašumą, jeigu:
  • turi patirties vadovaujant Klientų aptarnavimo komandai;
  • turit patirties formuojant palaikant ar diegiant Klientų aptarnavimo standartą;

Mes jums siūlome

  • mokymus;
  • prisidėti kuriant Carglass bendrovės įvaizdį ir vertę;
  • siekti aukščiausių standartų klientų aptarnavimo srityje;
  • pelnyti įvertinimą ir gauti skaidrią finansinę motyvaciją.

CARGLASS® yra automobilių stiklų remonto ir keitimo Lietuvos ir Pasaulio lyderė. Šiuo metu įmonė turi filialus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Marijampolėje ir Rygoje. CARGLASS® turi daugiau nei 2000 specializuotų automobilių stiklų remonto ir keitimo servisų 35 pasaulio šalyse ( daugiau info , )
Informacija apie UAB „Euroglass“
1550 €
Vid. atlyginimas bruto
(20% didesnis už LT vidurkį)
51
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1161 €
25% uždirba 1161-1477 €
25% uždirba 1477-1959 €
25% uždirba nuo 1959 €
Vadovas: Jurij Končanin