Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Seesam Insurance AS Lietuvos filialas
More about company »

KLIENTŲ APTARNAVIMO CENTRO SPECIALISTAS VILNIUJE

Vilnius - Seesam Insurance AS Lietuvos filialas

Darbo pobūdis

  • Informacijos draudimo klausimais teikimas klientams telefonu ir el. paštu;
  • Efektyvus klientams iškilusių problemų sprendimas;
  • Draudimo produktų - paslaugų pristatymas ir pardavimas telefonu esamiems ir naujiems klientams;
  • Asmeninių darbo rezultatų analizė;
  • Idėjų siūlymas dėl veiklos tobulinimo.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas (gali būti paskutinių kursų studentas);
  • Puikūs bendravimo bei darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Taisyklinga lietuvių kalba;
  • Stipri orientacija į aukštą klientų aptarnavimo kokybę ir rezultatą;
  • Atsakingumas, iniciatyvumas ir pozityvus požiūris.

Privalumai: darbo draudimo kompanijoje bei klientų aptarnavimo ir/ar pardavimų srityje patirtis;
Geros anglų ir rusų kalbos žinios.

Įmonė siūlo

  • Darbovietę su stipria kultūra ir vertybėmis;
  • Vidinius ir išorinius mokymus;
  • Kuratorių visu mokymosi laikotarpiu;
  • Nuolaidas bendrovės paslaugoms;
  • Galimybę dalyvauti smagiose ir įtraukiančiose įmonės darbuotojų veiklose (vasaros renginiai, konkursai, etc.);
  • Galimybę realizuoti savo idėjas tarptautinėje kompanijoje.

#SeesamKomanda #TobulėkimeKartu

Draudimo bendrovė Seesam Lietuvos finansinių paslaugų sektoriuje veikia nuo 1998 m. Bendrovės akcininkė yra didžiausia Austrijoje bei Centrinėje ir Rytų Europoje draudimo grupė „Vienna Insurance Group“.
Draudimo bendrovė Seesam Lietuvoje turi beveik 100 tūkst. aktyvių klientų, o metinės bendrovės pajamos siekia beveik 18 mln. eurų.

Kasdien dirbame vadovaudamiesi profesionalumo, bendradarbiavimo ir inovatyvumo principais bei palaikome sąžiningumo, atsakomybės, tolerancijos ir pasitikėjimo vertybes.
Tobulėkime kartu!