UAB „Smailer LT“

Klientų aptarnavimo ir pardavimų vadybininkas

700-1400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Klaipėda - UAB „Smailer LT“

Darbo pobūdis

  • Parduotuvės klientų aptarnavimas - Malonių ir šiltų santykių su parduotuvės klientais užmezgimas, konsultavimas padedant išsirinkti prekes.
  • Parduotuvės tvarkos užtikrinimas, bei nuolatinis prekių papildymas. Darbas su kasos aparatu, kompiuteriu (pajavimas, nurašymai, ataskaitų pildymas - Exel, SKAITA).
  • Internetinių pardavimų platformų administravimas - Papildo ir atnaujina pardavimams skirtus produktus, ruošia, redaguoja ir talpina produktų aprašymus, nuotraukas, paveikslėlius ir video turinį. Internetinių užsakymų paruošimas, pakavimas ir išsiuntimas.
  • Socialinių tinklų FB ir IG administravimas – komunikacijos plano rengimas ir įgyvendinimas (postai ir storiai). Bendradarbiavimas su tinklaraštininkais.

Reikalavimai darbuotojui

  • Esate drąsi/-us, maloni/-us bei komunikabili/-us, aktyvi/-us, domitės socialiniais tinklais.
  • Turite kompiuterio raštingumo pagrindus:
  • Privaloma - word, exel;
  • Privalumas - Photoshop, Illustrator, Premiere, Canvas;
  • Mokate naudotis google ad, google analitiks, FB bussines paskyromis – privalumas;
  • Mokate anglų ir rusų kalbas – privalumas;
  • Darbo patirtis prekybos sektoriuje- privalumas.

Įmonė siūlo

  • Tobulėjimo ir savirealizacijos galimybes.
  • Lankstų darbo grafiką
  • Darbą mažoje įmonėje, kurioje kiekvienas darbuotojas ir jo nuomonė svarbi, vertinamas iniciatyvumas, kūrybinė laisvė.
  • Galimybę studijas ar vaikų priežiūrą derinti su darbu (studentams arba jauniems tėvams).
  • Stabilų darbo užmokestį plius priedus nuo pardavimų.

Atlyginimas

700-1400 €/mėn. neatskaičius mokesčių
700 Eur + procentas nuo pardavimų

BOUTIQUE by Smailer - Kad vaikystė būtų linksma!
Charizmatiškų, įdomių, spalvingų, lavinamųjų, turinčių savą istoriją ir vertybes žaislų, aksesuarų bei drabužių Vaikams ir jų Tėveliams namai Klaipėdoje.
informacija apie UAB „Smailer LT“
921 €
Vid. atlyginimas bruto
7
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2022 m.