Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Foxpay“
More about company »

Klientų aptarnavimo ir rinkodaros vadybininkas

750-1100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Foxpay“

Darbo pobūdis

Klientų konsultavimas paslaugų teikimo klausimais telefonu, el. paštu bei „live chat“ programa;
Įmonės teikiamų paslaugų administravimas;
Naujų paslaugų vystymas, priežiūra;
Įmonės rinkodaros organizavimas ir valdymas socialiniuose tinkluose

Reikalavimai

Geri anglų, rusų, lenkų kalbos įgūdžiai;
Labai geras kompiuterinis raštingumas;
Gebėjimas planuoti, organizuoti darbą bei priimti sprendimus savo kompetencijos ribose;
Atsakingumas, strateginis mąstymas, iniciatyvumas, verslo etikos išmanymas.

Mes jums siūlome

Savirealizacijos ir tobulėjimo galimybes, jaunoje ir veržlioje komandoje;
Jauntavišką kolektyvą ir nuostabią darbo aplinką;
Papildomus skatinimo priedus;

Atlyginimas

750-1100 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Mokėjimo terminalų sistemos, UAB įmonė, turinti Elektroninių pinigų įstaigos licenciją, dirbanti elektroninių mokėjimų srityje bei valdanti didžiausią Lietuvoje savitarnos mokėjimo terminalų tinklą.