Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „YNOT Media“
More about company »

Klientų aptarnavimo komandos vadovas (-ė) Kaune

Kaunas - UAB „YNOT Media“

Darbo pobūdis

YNOT Media įmonių grupei priklausanti tarptautinė el. prekybos įmonė, prekiaujanti elektroniniais prietaisais 4 kontinentuose ieško Klientų aptarnavimo komandos vadovo (-ės) dirbti biure Kaune.
  • Sutelkti komandą į rezultatų siekimą, užtikrinant greitą ir kokybišką klientų aptarnavimą;
  • Esamų komandos narių veiklos organizavimas (užduočių delegavimas, tikslų nustatymas ir pan.) bei naujų narių paieška ir įvedimas (komanda iki 10 narių);
  • Įvertinti ir ugdyti komandos praktinius įgūdžius. Kurti įrankius, mokymų programas praktinių įgūdžių gerinimui ir užtikrinimui;
  • Analizuoti komandos rezultatus, ieškant našesnių sprendimų;
  • Siūlyti rekomendacijas klientų aptarnavimo gerinimui bei juos įgyvendinti.

Reikalavimai

  • Turite daugiau nei 3 metų patirtį dirbant su Klientų aptarnavimo komandomis ( privalumas - internetinės prekybos sritis);
  • Gebėti organizuoti nuotolinės komandos veiklą: formuojant užduotis ir tikslus bei nustatant prioritetus;
  • Turite patirties dirbant su projektais ir darbo grupėse;
  • Turite patirties formuojant Klientų aptarnavimo standartą;
  • Pasižymite idėjų gausa ir stipria orientacija į rezultatą;
  • Esate iniciatyvus(-i), atviras(-a) ir orientuotas(-a) į sprendimų priėmimą bei vykdymą;
  • Puikios anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu).

Mes jums siūlome

  • Suteikiame galimybę kurti klientų aptarnavimą tarptautinėje erdvėje;
  • Galimybę dirbti profesionalioje ir kūrybingoje komandoje;
  • Prisidėti prie sėkmingo produkto plėtros 4 kontinentuose (42 šalyse);
  • Galimybę priimti sprendimus, stabilioje ir augančioje kompanijoje;
  • Galimybę augti ir tobulėti;
  • Konkurencingą atlyginimą.

YNOT Media is a performance marketing agency, which helps companies with their customer acquisition needs.

We help brands & businesses to connect with their desired audiences in the most efficient and cost-effective way.

Please Google us ;)
Informacija apie UAB „YNOT Media“
4258 €
Vid. atlyginimas bruto
(3 kartus didesnis už LT vidurkį)
18
Darbuotojų skaičius
Vadovas: VITALIJA KREIVIENĖ