Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Human Industry
More about company »

KLIENTŲ APTARNAVIMO KOORDINATORIUS (-Ė)

Vilnius - Human Industry

Darbo pobūdis:

  • organizuoti sklandų užsakymo vykdymo procesą;
  • garantuoti nepriekaištingą klientų aptarnavimą;
  • administruoti ir valdyti su procesu susijusią informaciją bei dokumentus;
  • tiksliai ir laiku suvesti duomenis į duomenų bazę;
  • glaudžiai bendradarbiauti su kitais įmonės padaliniais, siekiant kokybiško ir savalaikio užsakymų įvykdymo.

Reikalavimai:

  • aukštasis išsilavinimas;
  • analogiška darbo patirtis;
  • geri anglų ir lenkų kalbų įgūdžiai;
  • puikus kompiuterinis raštingumas (MS Office);
  • pastabumas detalėms, greita orientacija;
  • puikūs bendravimo/bendradarbiavimo ir problemų sprendimo įgūdžiai.

Kompanija siūlo:

  • darbo vietą patikimoje ir stabilioje kompanijoje;
  • visapusišką palaikymą iš komandos ir vadovų;
  • augimo galimybes drauge su kompanija.

Human Industry klientė – viena iš didžiausių specializuotų žaliavų tiekėjų Baltijos šalyse. Stiprindama komandą, įmonė ieško patyrusio ir profesionalaus klientų aptarnavimo koordinatoriaus.