Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Noriu personalo sprendimų grupė
More about company »

Klientų aptarnavimo vadybininkė (-as) telefonu rusų arba anglų kalba (Lankstus darbo grafikas)

Kaunas - Noriu personalo sprendimų grupė

Darbo pobūdis

Informacijos teikimas telefonu, iškilusių problemų sprendimas ir kt.

Reikalavimai

  • Puikus rusų, anglų, lietuvių kalbų mokėjimas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai, kruopštumas, atsakingumas, operatyvumas, siekis tobulėti ir mokytis.

Mes jums siūlome

Darbą tarptautinėje šiuolaikiškoje aplinkoje, profesinio tobulėjimo galimybes ir mokymus, lankstų darbo grafiką.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Mūsų klientas - tarptautinės kompanijos modernus klientų aptarnavimo centras, teikiantis komunikacines paslaugas daugelio pasaulio šalių korporacijoms, šiuo metu plečia savo veiklą ir darbui Kaune reikalinga (-as) klientų aptarnavimo - pardavimo vadybininkė (-as) rusų kalba.

Dėl detalesnės informacijos kreiptis telefonu: .
Kontaktinis asmuo: Rasa.