„Hirelabas“ įmonių grupė

KLIENTŲ APTARNAVIMO - PERSONALO ATRANKŲ VADYBININKO (-ĖS) LENKŲ KALBA

700-1400 €/mėn. Į rankas
Marijampolė, Vilkaviškis, Šakiai - „Hirelabas“ įmonių grupė

Darbo pobūdis

Plečiame veiklą ir ieškome naujo komandos nario gebančio sklandžiai bendrauti raštu ir žodžiu lenkų kalba.

Atsakomybės:
  • Informacijos apie paslaugas teikimas telefonu, el.paštu bei klientui atvykus į vietą;
  • Komercinių pasiūlymų ruošimas, sutarčių sudarymas;
  • Iškilusių problemų sprendimas ir atsakymas į klausimus;
  • Darbdavių Lenkijoje paieška;
  • Telefoninių darbo pokalbių vedimas lenkų kalba;
  • Darbuotojų atranka vadovaujantis nustatytais kriterijais;
  • Bendravimas su kandidatais, informacijos apie darbo pobūdį suteikimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Puikūs lenkų kalbos įgūdžiai C1- C2 lygiu;
  • Geri rusų ir/ar lietuvių kalbos įgūdžiai - privalumas;
  • Darbo patirtis personalo atrankos, pardavimų srityse ar skambučių centre - didelis privalumas;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Gebėjimas ir noras bendrauti su žmonėmis, užmegzti su jais ryšį;
  • Puikūs laiko planavimo įgūdžiai, atsakingumas, orientacija į rezultatus.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Papildomos apmokamos atostogos

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui Reguliarūs mokymai
  • Visas karjeros ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Savarankiškumo ir iniciatyvos reikalaujantį darbą;
  • Nuo pat pradžių tapsi vertinga komandos dalimi;
  • Nenuobodų ir iššūkių kupiną darbą;
  • Motyvuojančią premijų sistemą;

Atlyginimas

700-1400 €/mėn. į rankas

Darbą siūlome ne tik mūsų šalyje, bet ir visoje Europoje, o atrenkame - reaguojant į naujausias darbo rinkos tendencijas. Dėl šios priežasties darbo ieškantiesiems pateikiame patrauklius darbo pasiūlymus, garantuojančius įdomią bei prasmingą veiklą ir puikų atlygį. Pasibaigus darbui vienoje įmonėje ir darbuotojui norint dirbti toliau, pasiūlome darbą kitoje įmonėje.