Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Talent Lab

KLIENTŲ APTARNAVIMO SKYRIAUS ASISTENTAS (-Ė)

800-1000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Online interview
Vilnius - Talent Lab

Pagrindinės atsakomybės

  • Klientų duomenų analizė, informacijos atnaujinimas ir suvedimas į vidinę duomenų sistemą.
  • Sutarčių bei kitų reikalingų dokumentų ruošimas ir administravimas, talpinimas vidinėse įmonės sistemose.
  • Ataskaitų rengimas ir analizavimas, problemų identifikavimas bei galimų sprendimo būdų pasiūlymai.
  • Bendradarbiavimas su partneriais ir kitų skyrių komandomis.

Reikalavimai pozicijai

  • Aukštasis išsilavinimas arba paskutinio kurso studentas (-ė).
  • Darbo patirtis klientų aptarnavimo srityje būtų privalumas.
  • Labai geras anglų kalbos mokėjimas žodžiu bei raštu.
  • Puikus kompiuterinis raštingumas (MS Office programos).
  • Bendravimo ir reprezentavimo įgūdžiai, orientacija į kliento poreikius.
  • Dėmesys detalėms, atsakingumas, savarankiškumas ir orientacija į rezultatus.

„Elektrum Lietuva“ siūlo

  • Pozityvių ir draugiškų kolegų būrį visose trijose Baltijos šalyse.
  • Galimybę gilinti žinias tiek įmonės viduje, tiek išoriniuose mokymuose.
  • Svarbiausių švenčių sutikimą kartu bei bendrą Baltijos šalių metinį renginį.
  • Motyvuojantį atlyginimą bei kitus įmonės skatinimo priedus.

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Talent Lab

Talent Lab

Talent Lab klientė – „Elektrum Lietuva“ – moderni, į klientą orientuota, elektros energiją teikianti įmonė, kurios tikslas tapti geriausia savo srities paslaugų tiekėja ir patenkinti vartotojų poreikius, taikant geriausius energetikos sprendimus. Įmonė priklauso „Latvenergo“ grupei – didžiausiai energijos gamintojai Baltijos šalių regione. Jei siekiate dirbti tarptautinėje aplinkoje ir atitinkate keliamus reikalavimus – kviečiame prisijungti!

talentlab.lt