Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Decathlon Lietuva“

Klientų aptarnavimo skyriaus darbuotojas (-a) terminuota sutartis (30/20 val./sav.)

Nuo 1120 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Decathlon Lietuva“

Darbo pobūdis

Kviečiame prisijungti prie "Decathlon Lietuva" komandos.
Darbo pobūdis:
  • klientų aptarnavimas parduotuvėje, aukštas aptarnavimo lygis - mums malonu kasdien priimti kiekvieną klientą kaip savo svečią;
  • darbas su kasa;
  • klientų aptarnavimo skyriaus darbo organizavimas, sąskaitų faktūrų išdavimas, internetinių užsakymų bei rezervacijų išdavimas;
  • informacijos suteikimas telefonu ir elektroniniu paštu;
  • klientų lojalumo programos vystymas - mes suteikiame išsamią informaciją apie visus "Decathlon" narystės privalumus.

Reikalavimai

Jei tu:
  • energingas/-a ir gyvenimo neįsivaizduoji be sporto;
  • atsakingai žiūri į savo darbą;
  • turi patirties atliekant pinigines operacijas;
  • mandagiai, komunikabiliai ir dėmesingai bendrauji su žmonėmis;
  • esi iniciatyvus/-i ir turi didelį norą tobulėti;
  • puikiai kalbi lietuviškai (užsienio, ypač anglų, kalba būtų privalumas);
  • sugebi prisitaikyti prie įvairių aplinkybių ir situacijų -
puiku, tuomet junkis prie Decathlon Lietuva komandos!

Mes jums siūlome

  • asmeninį tobulėjimą ir kolegų palaikymą kiekviename tavo žingsnyje;
  • jokios rutinos darbe;
  • apmokymus;
  • puikią darbo atmosferą vienoje šauniausių komandų Vilniaus mieste;
  • lankstų darbo grafiką;
  • neribotas karjeros galimybės - juk mes jau 45 pasaulio šalyse.

Atlyginimas

Nuo 1120 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Priklausomai nuo patirties ir darbo rezultatų
Dėl papildomos informacijos teirautis tel.: 8691 01158

DECATHLON yra viena iš didžiausių sporto prekių kompanijų pasaulyje, įkurta Prancūzijoje 1976 metais. Mes kuriame, gaminame ir parduodame daugybę sporto prekių už geriausią kainą. Mūsų įmonės dėka sportas yra prieinamas gyventojams 49 šalyse, 1500 parduotuvėse.

Norime pranešti, jog pradėjome savo veiklą ir Lietuvoje, todėl ieškome naujų talentų!
informacija apie UAB „Decathlon Lietuva“
1764 €
Vid. atlyginimas bruto
(16% didesnis už LT vidurkį)
73
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1114 €
25% uždirba 1114-1527 €
25% uždirba 1527-1891 €
25% uždirba nuo 1891 €