Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "DHL LIETUVA"
More about company »

Klientų aptarnavimo skyriaus specialistas ( -ė) terminuota sutartis

Vilnius - UAB "DHL LIETUVA"

Darbo pobūdis

DHL klientams suteikti aukščiausios kokybės paslaugas, laikantis kompanijos nustatytų standartų. Įeinančių skambučių atsiliepimas. Informuoti esamus ir potencialius klientus apie kompanijos teikiamas paslaugas bei produktus, priimti užsakymus, atsakyti į klientų užklausas.

Reikalavimai

  • Darbo patirtis klientų aptarnavimo srityje būtų privalumas
  • Orientacija į tikslą, atsakomybė už rezultatus, kruopštumas, nuoseklumas
  • Bendravimo įgūdžiai
  • Sugebėjimas dirbti komandoje
  • Stresinių situacijų valdymo įgūdžiai
  • Puikios lietuvių k., geros anglų bei rusų k. žinios

Mes jums siūlome

  • Karjeros galimybės
  • Įdomi patirtis tarptautinėje kompanijoje
  • Draugiškas kolektyvas
  • Socialinės garantijos

DHL (www.dhl.lt) - pasaulyje pirmaujanti skubių siuntų ir logistikos kompanija, klientams siūlanti pažangiausias skubių siuntų ir krovinių gabenimo oro, jūrų ir sausumos transportu paslaugas ir sprendimus į 228 pasaulio šalių. 400 000 profesionali darbuotojų komanda DHL klientams garantuoja greitas ir patikimas paslaugas ir visada siekia viršyti kliento lūkesčius. DHL centrinė būstinė yra Bonoje, o 100 proc. jos akcijų priklauso Deutsche Post grupei. DHL Lietuvoje veikia nuo 1992 metų, šiuo metu kompanijoje dirba 180 darbuotojų.
Informacija apie UAB "DHL LIETUVA"
1427 €
Vid. atlyginimas bruto
(59% didesnis už LT vidurkį)
215
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Mindaugas Pivoriūnas