Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Aardvark Technologies“

Klientų aptarnavimo skyriaus specialistas (-ė) - Vilnius

500-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Aardvark Technologies“

Darbo pobūdis

  • Ieškome naujo komandos nario, kuris pasižymėtų sisteminiu mąstymu, būtų imlus, iniciatyvus, komunikabilus, nekonfliktiškas, darbą atliktų laiku ir atsakingai.
  • Įdomus darbas su specializuotomis lošimų valdymo sistemomis.
  • Darbas slenkančiu grafiku. Gali būti studentas, jeigu studijos netrukdys darbo grafikui.

Reikalavimai darbuotojui

  • Domėjimasis sportu;
  • greita orientacija, atidumas;
  • geras anglų kalbos mokėjimas;
  • kompiuterinis raštingumas;
  • komandinio darbo įgūdžiai;

Įmonė siūlo

  • Geras darbo sąlygas, įdomų darbą;
  • Neformalią darbo aplinka, draugišką kolektyvą;
  • Karjeros galimybes;
  • Konkurencingą atlyginimą;
  • Socialinės garantijas, laiku mokamą atlyginimą;
  • Tobulėti reikalingus mokymus;

Atlyginimas

500-1000 €/mėn. į rankas
strongest_in_lithuania

Esame Aardvark Technologies programinės įrangos kūrimo padalinys. Sutelkę jaunų specialistų pajėgas, kuriame lošimų valdymo sistemas.

Mūsų kuriamos pažangios technologijos geba automatizuotai atlikti duomenų analizės bei sprendimų priėmimo procesus realiu laiku, kad lošimų procesų valdymas taptų efektyvus bei paprastas.

Aardvark platforma apjungia esamas organizacijų sistemas, duomenų srautus, procesus, pateikdama procesų valdytojams reikalingą informaciją individualizuotoje vartotojo paskyroje.

Aardvark Technologies platformos dėka organizacijos gali stebėti ir valdyti realiu laiku vykstančias lošimo operacijas, reaguoti į prognozuojamus pokyčius, priimti optimaliausius sprendimus bei vertinti, kaip įgyvendinami strateginiai tikslai.
informacija apie UAB „Aardvark Technologies“
3311 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
74
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2298 €
25% uždirba 2298-2863 €
25% uždirba 2863-4217 €
25% uždirba nuo 4217 €