UAB „Militar“

Klientų aptarnavimo specialistas Anglų k.

Nuo 1100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Klaipėda, Kretinga, Palanga - UAB „Militar“

Darbo pobūdis

Darbas tarptautinėse prekybos platformose:

  • Elektroninės parduotuvės klientų aptarnavimas, problemų sprendimas raštu bei žodžiu anglų kalba
  • Klausimų atsakymas ir pagalba klientams įsigyjant prekes bei visais kitais kylančiais klausimais
  • Klientų aptarnavimo proceso vystimas, tobulinimas.
  • Kiti einamieji darbai, susiję su prekybos platformų administravimu

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštesnysis/aukštasis išsilavinimas arba neakivaizdinių studijų studentas (-ė)
  • Domėjimasis komercija ir elektronine prekyba
  • Kruopštumas, iniciatyvumas, atsakingumas, greita orientacija
  • Puikios anglų kalbos žinios
  • Bazinės žinios Microsoft Office, Adobe Photoshop
  • Patirtis susijusi su e-prekyba ar kitais internetiniais projektais – privalumas.
  • Programavimo žinios – privalumas
  • Administracinio darbo patritis - privalumas

Įmonė siūlo

Įgysite vertingų žinių prisidėdami prie e-prekybos vystimo.

Prisidėsite prie kitų internetinės prekybos darbų, padėsite komandai kartu spresdamį įvairias užduotis, prekių asortimento priežiūra, prekių aprašymų pildymu ir kt.

Darbo vieta: Kretinga, Klaipėdos g.

Atlyginimas

Nuo 1100 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Įmonė užsiima elektronine mažmenine prekyba didžiausiose prekybos platformose. Išskirtinai specializuojasi originalios karinės aprangos ir ekipuotės, militaristikos srityje. 100% parduodamų prekių yra eksportuojamos į viso pasaulio šalis.
informacija apie UAB „Militar“
1481 €
Vid. atlyginimas bruto
10
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.