Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Pastatų administravimo, priežiūros ir inžinerinių sprendimų įmonių grupė

Klientų aptarnavimo specialistas (ė) - administratorius (-ė)

Nuo 770 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Palanga, Kretinga, Klaipėda - Pastatų administravimo, priežiūros ir inžinerinių sprendimų įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Tiesioginis bendravimas su įmonės klientais – informacijos teikimas bei nukreipimas gyvai ir elektroniniu paštu;
  • Įmonės veiklos dokumentacijos administravimas ir sisteminimas, el. pašto valdymas;
  • Sklandžios biuro veiklos užtikrinimas - tvarkos palaikymas, kanceliarinių prekių užsakymas;
  • Pagalba vadovui bei kolegoms kasdienėje veikloje.

Reikalavimai

  • Aukštasis / aukštesnysis išsilavinimas;
  • Klientų aptarnavimo ar administracinio darbo patirtis;
  • Klientų aptarnavimo standartų išmanymas ir noras tobulėti kasdienėje veikloje.

Mes jums siūlome

  • Darbą sėkmingai veikiančioje, perspektyvioje įmonių grupėje;
  • Mokymus, profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • Priedus už pasiektus rezultatus.

Atlyginimas

Nuo 770 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„Civinity“ – sparčiai auganti tarptautinė įmonių grupė, teikianti platų aukštos kokybės paslaugų spektrą nekilnojamojo turto objektų valdymo, priežiūros ir eksploatacijos srityse.

Ieškome entuziastingo kolegos darbui su daugiabučių gyvenamųjų namų administravimo paslaugas teikiančios įmonės Palangoje klientų aptarnavimu.